zhkp
Пропозицією уряду зможуть скористатися як ті, хто не має права на субсидію, так і ті, хто не бажає її оформляти

Кабінет Міністрів України має намір запропонувати громадянам, які не охоплені програмою житлових субсидій, скористатися 12-місячною розстрочкою для оплати житлово-комунальних послуг, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми провели обговорення з депутатами парламенту – членами коаліції та вирішили наступне: ми запровадимо 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг для тих, хто не бажає отримувати субсидії», – сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, такою можливістю зможуть скористатися як ті, хто не має права на субсидію, так і ті, хто не бажає її оформляти:  «У нас є два механізми, які можна використовувати: з одного боку, це субсидія – адресна допомога, безповоротна і, з іншого боку, якщо такий варіант неприйнятний з тих чи інших причин – будь ласка, споживаємо сьогодні і платимо 12 місяців. Це означатиме, що навантаження на місячний бюджет сім’ї  буде меншим».

Нагадаємо, 15 жовтня в Україні розпочався опалювальний сезон.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, на тлі встановлення з 1 травня єдиної ціни на природний газ для населення в 6 879 грн./тис. куб. м підвищила з 1 липня тарифи на централізоване теплопостачання та гарячу воду в Україні в середньому на 75-90%.

З 1 вересня також піднялися тарифи на електричну енергію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ