Ігор Хсів
Ігор Хсів

«Комуністи тепер відійшли в історію, вони стали політичним трупом, який в Україні поховали назавжди. У суспільстві є великий рівень недовіри до Компартії, тому жодна апеляція їх не врятує – навіть якщо суд і задовольнить ці апеляції, відродити комуністичну ідею в Україні найближчим часом неможливо». Цю думку виданню Інформаційний Акцент висловив політолог Ігор Хсів, коментуючи рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо заборони діяльності Комуністичної партії України.

На думку політолога, юридичне рішення про заборону Компартії мало з’явитися ще в перший рік незалежності України: «Тільки на 25-му році української незалежності у нас спромоглися заборонити Комуністичну партію. Наслідки цього запізнення маємо сьогодні – розруха та війна, і коли вони закінчаться – ніхто сказати не може».

Коментуючи можливу подальшу долю лідера «КПУ», Ігор Хсів наголосив, що для Петра Симоненка велика політика в Україні завершилась.

«Частина комуністів зможе переформатуватися в інші політичні сили, але не Симоненко персонально. Ця фігура вже настільки одіозна для українського суспільства, що взяти його в свою політичну партію означає поховати її з самого початку. Звичайно, на це ніхто не піде. Тому його політична кар’єра закінчена назавжди. Проте гадаю, що він вкрав уже стільки, що ні йому, ні його дітям та онукам переживати не доведеться», – вважає експерт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 грудня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Міністерства юстиції у повному обсязі та заборонив діяльність Комуністичної партії України.

  • авч

    смерть бандерлогам!