алкоголь
У Росії дозволили знищувати санкційний алкоголь

Прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв дозволив знищувати в Росії незаконний алкоголь. Відповідну постанову від 28 вересня 2015 р. №1027 опубліковано на сайті уряду РФ, пише Newsru.com.

«Затверджено правила знищення вилученої з незаконного обігу або конфіскованої алкогольної та спиртової продукції, предметів і технологічного обладнання для виробництва такої продукції», – йдеться в документі. Згідно з затвердженими правилами «Росалкогольрегулювання» наділене повноваженнями з організації знищення незаконної алкогольної продукції. Документ розглянули та схвалили на засіданні уряду Російської Федерації 24 вересня 2015 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 червня Європейський Союз ухвалив рішення, яким продовжив економічні санкції для Росії до 31 січня 2016 року. Зокрема, санкції стосуються доступу до європейського ринку для окремих російських банків і компаній, торгівлі зброєю і товарами подвійного призначення, а також експорту певних технологій, пов’язаних з енергетичним сектором.

25 червня уряд РФ затвердив новий список товарів з США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії, що потрапили під ембарґо. 29 липня сайт Євросоюзу повідомив, що Чорногорія, Албанія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Україна підтримали продовження економічних санкцій Євросоюзом щодо Росії.

Росія вирішила боротися з поставками санкційних продуктів радикально. Знищення продуктів з країн Заходу, що потрапили під ембарґо, почалося 6 серпня. Згідно з указом Президента РФ Владіміра Путіна, знищувати продукти дозволяється «будь-яким доступним способом». Перші фото і відео того, як сотні тонн продуктів тиснуть бульдозером, спровокували громадське обурення громадян Росії. Пізніше глава асоціації текстильників РФ попросив Путіна дозволити знищувати ще й «контрабандний» одяг з ЄС.

Читайте: Попри ембарґо, в РФ багатії продовжують їсти «російську ікру»… з Італії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ