мобілізація
Військові та міліція на кілька годин заблокували роботу підприємства, роздаючи повістки

У Бучі під Києвом працівники військкомату разом з міліцією приїхали до кондитерської фабрики на «Мерседесі» з військовими номерами та вручали повістки на підприємстві, пише ТСН.

Вони заблокували виїзд вантажівок із фабрики та зупиняли тих, хто йшов на роботу. На підприємстві кажуть, що від призову не ховаються, але таким підходом обурені. «Вони питали в людини прізвище, вписували це прізвище, незважаючи на те, де людина зареєстрована. Просто вручали, і було в якості ультиматиму сказано, що сьогодні всі ці люди мають бути примусово доставлені до військомату. Було заблоковано на декілька годин роботу підприємства. Це підприємство є кондитерською фабрикою, виготовляється продукція харчова, вона не передбачає такого простою на спеці», – розповів юрист підприємства Ігор Хасін.

Як відомо, в Україні триває шоста хвиля мобілізації. В Міноборони стверджують, що повістки можуть вручати де завгодно, але дії військових комісарів обіцяють перевірити. «Законом України не визначено порядок вручення повісток. Будь-які випадки протиправних дій з боку представників військово-районних комісаріатів нами уважно вивчаються. Проводиться службове розслідування», – запевнив речник генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

Читайте: Генштаб ЗСУ: «відкосити» від шостої хвилі мобілізації українцям не вдасться

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ