У Парижі починає роботу саміт ООН з питань клімату
У Парижі починає роботу саміт ООН з питань клімату

Конференція Організації Об’єднаних Націй з питань змін клімату стартувала в Парижі. Її відкрив Президент Франції Франсуа Олланд, пише УНІАН.

Під час заходу запроваджені надзвичайні заходи безпеки. Зокрема, через теракти у Парижі французька влада тимчасово повернула прикордонний контроль. Крім того, на вулицях французької столиці патрулюють посилені поліцейські та військові загони. Підвищений рівень безпеки діє в аеропортах, на вокзалах, триває вибіркова перевірка автомобілів на основних магістралях.

Паризька конференція має стати вирішальною для досягнення нових домовленостей щодо боротьби з глобальним потеплінням. 147 глав держав та урядів, серед яких лідери США, Китаю, Росії та Індії, сьогодні у Парижі розпочинають дискусії, спрямовані на досягнення довгострокових домовленостей. Зокрема, планується домовитися щодо дій, які дозволять уникнути підвищення температури більш ніж на 2 градуси і знайти принаймні 100 мільярдів євро на рік для боротьби із бідністю. Конференція ООН з питань клімату працюватиме до 11 грудня.

Конференцію відвідає і Президент Петро Порошенко, який проведе в кулуарах низку зустрічей з керівниками держав та урядів, зокрема, проведе переговори із Президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 листопада в Парижі була здійснена серія терактів. Невідомі відкрили стрілянину в одному з ресторанів, три вибухи прогриміли біля стадіону Stad de France, де проходив товариський матч футбольних збірних Франції та Німеччини, на якому був присутній французький президент Франсуа Олланд. Крім того, на рок-концерті в театрі Bataclan невідомі захопили заручників. Олланд своїм указом запровадив в країні надзвичайний стан. Незабаром його можуть продовжити на три місяці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ