НАБУ почало розслідування щодо Кононенка
НАБУ почало розслідування щодо Кононенка

Національне антикорупційне бюро України порушило провадження за заявами міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про втручання в роботу відомства з боку першого заступника голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією правопорушення за статтею КК України «Зловживання владою або службовим становищем», – йдеться в повідомленні.

В бюро також зазначили, що найближчим часом запросять Абромавичуса на допит як свідка за озвученими фактами.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус ухвалив рішення подати у відставку. Своє рішення він пояснив активізацією блокування системних реформ в Україні, тиск на команду міністра.

Водночас голови восьми дипломатичних представництв підписалися під заявою посла Швеції в Україні щодо відставки міністра економічного розвитку та торгівлі. Заява – на сторінці Посольства Швеції.

У тексті дипломати висловлюють глибоке розчарування відставкою міністра. Окрім того, посли закликали українських політиків припинити «дріб’язкові розбіжності» та об’єднатися для розвитку країни. Підписантами тексту стали: посли Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Швеції, Швейцарії, посол Великої Британії, Сполучених Штатів Америки.

Тим часом у фракції «БПП» обговорюється ідея призначення нинішнього заступника глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука першим віце-прем’єром – міністром економіки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ