Конґрес США
У Вашинґтоні відбулась американсько-українська зустріч

Американський Конґрес продовжить військову підтримку України. Відповідне питання у Вашинґтоні обговорили представники української та американської влади. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в США.

Посол України в США Валерій Чалий та заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський поінформували присутніх про ситуацію на Донбасі та хід реформ, що здійснюються в секторі безпеки та оборони з метою підвищення обороноздатності українських військ та викорінення корупції.

Зазначається, що Чалий закликав США надалі підтримувати Україну, зокрема через продовження та збільшення програми тренувань, а також надання оборонної військової техніки.

Своєю чергою, американська сторона запевнила, що Вашинґтон і надалі підтримуватиме Україну. Учасники засідання також обговорили і питання реагування на інформаційні та кібер-загрози.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Сенат Конґресу США ухвалив проект військового бюджету на 2016 фінансовий рік. Він передбачає виділення Україні 300 млн. доларів, які мають витратити на покращення сфери безпеки та розвідки. Українське військо, зокрема, може отримати бойову зброю, боєприпаси, безпілотники, протитанкову зброю та міномети.

Читайте: Конґрес США зробив ще один крок до надання летальної зброї Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ