Ігор Кононенко
Ігор Кононенко заявив про готовність скласти мандат нардепа за рішенням фракції

Через звинувачення міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса Ігор Кононенко заявив, що знімає із себе повноваження першого заступника голови фракції «Блоку Петра Порошенка», передає 5 канал.

«Учора мною подано і офіційно зареєстровано заяву до Національного антикорупційного бюро щодо звинувачення на мою адресу з проханням провести об’єктивне розслідування і покарати винних. Я пропоную і наполягаю пройти детектор брехні щодо звинувачень, висловлених ним на мою адресу. Я ухвалив рішення зняти з себе повноваження першого заступника голови фракції «БПП» на період розслідування», – заявив Кононенко.

Він заявив про готовність скласти мандат нардепа за рішенням фракції. Проте, назвав обвинувачення міністра спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі міністерства.

У свою чергу, лідер фракції Юрій Луценко заявив, що фракція «БПП» не підтримала ініціативу про складання мандата нардепом Ігорем Кононенком.

Якщо НАБУ встановить факти корупції у діях Кононенка, «фракція, безумовно піде далі у своїх рішеннях», – додав Луценко.

«Наразі у мене на столі є звернення різних громадян, організацій тощо проти будь-яких депутатів нашої фракції, які нібито щось порушили. Починаючи від Чумака, і закінчуючи, наприклад, Матвієнком, – пояснив лідер фракції, – але не можна розглядати заяви, інформацію, як доведений факт».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус ухвалив рішення подати у відставку. Своє рішення він пояснив активізацією блокування системних реформ в Україні, тиск на команду міністра.

Зокрема, очільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: «Ці окремі люди мають імена. І одне ім’я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко».

Сам Кононенко назвав емоційною заяву Абромавичуса і вважає її спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі МЕРТ.

Президент Петро Порошенко заявив, що Айварас Абромавічус повинен залишитися на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі, і в даний час думає над цією пропозицією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ