2
Сутичка на АЗС між Солотвиним і Нижньою Апшею сталася між місцевими і мукачівцями

Стрілянина на Закарпатті. У ніч на 31 серпня у селі Нижня Апша Тячівського району виник конфлікт між двома групами чоловіків. Один із учасників протистояння – чинний депутат районної ради від «Єдиного центру». Про це  повідомив керівник Закарпатської області Геннадій Москаль.

За його даними, на автозаправці на околиці села група мешканців Мукачевого (дехто з них раніше судимі) намагалися з’ясувати стосунки з мешканцями Тячівського району, які займаються контрабандою сигарет через «зеленку» з України в Румунію.

За попередніми даними, причина конфлікту – заборгованість за поставлені сигарети, які контрабандисти Тячівщини отримали з Мукачевого, однак не розрахувалися за них, оскільки на кордоні втратили товар.

Словесна перепалка між двома групами переросла в бійку. Згодом один із місцевих витягнув із машини пістолет-кулемет іноземного виробництва та відкрив хаотичний вогонь.

За даними поліції Закарпаття, до лікарні з пораненнями потрапили четверо жителів Мукачевого, Мукачівського та Свалявського районів віком 20-36 років. Найважчий стан у 36-річного мукачівця, який отримав вогнепальне поранення живота та грудної клітини.

1Про стрілянину правоохоронцям повідомила близько 21:30 у вівторок працівниця автозаправки. Як з’ясувала поліція, сутичка на АЗС між Солотвиним і Нижньою Апшею відбулась між місцевими і мукачівцями: мукачівці витягли біту, один із невідомих почав стрілянину. Конфлікт тривав 5-10 хвилин, після чого сторони розбіглись. Порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.15-ч.2 п.12 ст.115 ККУ (замах на вбивство).

Осіб учасників конфлікту в Солотвині поліція вже встановила, наразі їх розшукують.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ