1
На Київщині затримали контрабандну партію годинників вартістю мільярд гривень

У Київській області співробітники Служби безпеки України спільно з представниками Податкової служби заблокували діяльність угруповання, яке організувало контрабандне ввезення дорогих годинників відомих світових брендів. Про це 30 грудня повідомляє прес-служба СБУ.

«Співробітники Служби безпеки України спільно з податківцями блокували на Київщині діяльність угруповання, яке організувало контрабандне ввезення до нашої країни брендових годинників», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що злочинці купували годинники в одній з європейських країн і кур’єрами доставляли в Україну. Потім продукцію продавали в своїй мережі магазинів.

2
У зловмисників також вилучено 120 тис. доларів, 10 тис. євро, півтора мільйона гривень

Під час обшуків на складах, в торгових приміщеннях та за місцем проживання учасників угруповання у Києві та області правоохоронці виявили більше тисячі брендових годинників, вартість яких за попередньою оцінкою становить майже один мільярд гривень. Продукція була ввезена в Україну і планувалася до продажу без сплати обов’язкових митних і податкових платежів.

У зловмисників також вилучено 120 тис. доларів, 10 тис. євро, півтора мільйона гривень, бухгалтерську документацію і комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

За матеріалами СБУ відкрито кримінальне провадження за ч. 2 і 3 ч. ст. 212 Кримінального кодексу України. Обшуки тривають.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ