російські військові
У Росії засудили контрактників, які відмовилися їхати на Донбас

Контрактники військової частини, розташованої в Майкопі (Росія), отримали реальні терміни ув’язнення. Про це пише російська Новая газета.

Анатолій Кудрін засуджений на півроку в колонії-поселенні, Алєксандр Євєнко, Іван Шевкунов, Алєксандр Єнєнко і Павєл Тинченко отримали по 1 року. Алєксандр Єнєнко, який найактивніше спілкувався з пресою, розповів, що має намір оскаржити рішення Майкопського гарнізонного військового суду. Апеляцію за його вироком розглядатимуть 22 жовтня в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону.

Нагадаємо, восени 2014 року військовослужбовців майкопської в/ч № 22179 перекинули на полігон у Ростовській області. Пізніше контрактники в масовому порядку почали залишати полігон. Багато хто подавав рапорти про звільнення, які в належному порядку командування частини не розглядало. Контрактники скаржилися на погані побутові умови та боялися, що їх відправлять на війну в Україну. Пізніше щодо групи військовослужбовців було порушено кримінальну справу за «самовільне залишення частини на понад місяць».

У ході слідства військовослужбовець Алєксандр Єненко неодноразово повідомляв «Новій газеті» про незаконні методи ведення слідства, психологічний тиск та погрози.

Читайте: Süddeutsche Zeitung: Кремлю дедалі важче відправляти в Україну «добровольців»

Інформаційний Акцент

  • гість

    От кацапські тварюки..