Оновлення Контрактової площі не передбачає капітальних втручань у міське середовище
Оновлення Контрактової площі не передбачає капітальних втручань у міське середовище

У рамках фестивалю «PRO Місто» стало відомо, як буде виглядати оновлена Контрактова площа. Серед 14 концепцій благоустрою центру столиці обрали найкращу. Нею став проект «Київська вітальня» Антона Олійника, Єгора Штефана, Сергія Ферлея, Віктора Герасименка, Дениса Матвієнка, Ольги Прокопенко, Олени Орап, Марії Пахомової, Олексія Пахомова та Володимира Зотова.

Як повідомляє DreamKyiv, команда київських архітекторів-переможців зробила акцент на розвиток пішохідної та велоінфраструктри площі, передбачила освітлення вулиць і підсвічування будівель, та розглянула можливість створення підземного археологічного музею. За словами авторів концепції, цей проект дозволить поетапно створити новий європейський простір на Контрактовій площі для людей будь-якого віку та зацікавленості. На площі створюється найбільший на Подолі Контрактовий сад, комфортна транспортна розв’язка, пішохідний бульвар на вул. Сагайдачного, зони відпочинку з фонтанами, тощо. Архітектори розробляли таку концепцію громадського простору, яку можна було б брати за зразок і на інших територіях Києва.

Тепер переможці будуть залучені до розробки архітектурного проекту, а сама концепція буде обговорюватися з киянами. Строки втілення проекту поки не називаються.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ