Лобода, концерт
Тих, хто мав квитки, заводили всередину через щільний кордон поліції

У Чернівцях перед початком концерту відомої своєю неоднозначною громадянської позицією російськомовної співачки Світлани Лободи, який планували провести 26 червня 2016 року в Літньому театрі, тротуар облили томатним соком, що символізує «кров захисників України», пише Молодий буковинець.

Активісти «зафарбували» значну ділянку асфальту перед вхідними дверима центрального входу до Літнього театру.

«Це кров наших бійців, наших воїнів, наших героїв, які гинуть на Сході за вас, – зверталися опоненти Лободи до людей, які зібралися перед театром. Там були містяни, які гуляли з дітьми чи просто відпочивали. Але серед них також було чимало й потенційних глядачів, які придбали квитки на концерт», – передає видання.

Попри спроби зірвати концерт, виступ Лободи у Чернівцях таки відбувся. Тих, хто мав квитки, заводили всередину приміщення через щільний поліцейський кордон.

Як відомо, нещодавно Лобода виступила з музичним номером в ефірі путінського пропагандистського каналу Life у Москві, де постійно з’являються антиукраїнські матеріали.

Перед цим вона разом з іншими російськомовними поп-виконавцями України виступила проти впровадження обов’язкових квот в ефірі комерційних FM-радіостанцій, які мають захищати україномовний музичний продукт, а ветерани АТО зірвали її концерт в Івано-Франківську, пояснюючи свої дії тим, що вона активно гастролює Російською Федерацією під час російсько-української війни на сході України.

У ЗМІ також з’являлася інформація про її стосунки з нині покійним молодшим сином Віктора Януковича, яку сама співачка категорично спростовує.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ