Копенгаґен
Вулиці Копенгаґена

Організація «Copenhagenize Design» опублікувала ТОП-20 найкращих міст для велосипедистів. Рейтинг складається раз на два роки за результатами дослідження. Світовою столицею велосипедистів визнано Копенгаґен, розповідає Новое время.

Організація зазначає, що за два роки в столиці Данії спостерігається неймовірний приріст велосипедистів на дорогах. У 2012 році лише 36 відсотків жителів Копенгагену пересувалися містом на велосипеді, а в 2014 році кількість велосипедистів зросла до 45 відсотків.

У трійці найбільш сприятливих для велосипедистів міст також опинилися три нідерландських міста: Амстердам, який очолював рейтинг 2013 року, Утрехт і Ейндговен. Окрім них, це Страсбурґ, Нант, Париж, Бордо, (Франція), Мальме (Швеція), Антверпен (Бельгія), Севілья, Барселона (Іспанія), Берлін, Гамбурґ (Німеччина), Любляна (Словенія), Буенос-Айрес (Аргентина), Дублін (Ірландія),  Відень (Австрія), Міннеаполіс (США) та Монреаль (Канада).

Додамо, що при складанні рейтингу «Copenhagenize Design» оцінює місцеву велосипедну культуру, пропаганду цього транспорту, а також інфраструктурні поліпшення для велосипедистів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ