The Beatles
Гурт The Beatles

Анонімний покупець став щасливим власником рідкісної копії альбому гурту The Beatles «White Album» 1968 року. Платівку з особистої колекції барабанщика Рінґо Старра продали на аукціоні в Каліфорнії за 790 тисяч доларів, пише Радіо Свобода.

Усі перші видання «White Album» мали свій індивідуальний серійний номер. А от власниками перших чотирьох копій були учасники гурту The Beatles.

Нагадаємо, що 4 грудня власник футбольної команди «Індіанаполіс Кольтс» Джим Ірсей придбав ударну установку Рінґо Старра, яка використовувалася для ранніх записів The Beatles за 2,2 мільйона доларів.

Читайте: Англійський письменник створить енциклопедію про The Beatles

Інформаційний Акцент

 • Jaromir

  Новина написана аби як.
  По-перше, це найдорожча продана пластинка в історії (раніше рекорд був – 300 з чимось тис доларів – “ацетатка” Елвіса Преслі, яка існувала у єдиному екземплярі).
  По-друге, у чому цінність. “Фішка” альбому була у тому, що на обкладинці не було нічого, крім назви гурту і порядкового номеру копії. Так от перші чотири копії були у власників гурту (перша копія, що поступила на продаж, мала номер 0000005), зокрема 0000001 – у Рінго. Саме її і продали.
  По-третє, про копію ходили легенди. Вважалося, що №0000001 була у Джона Леннона і нині втрачена. А тут вона раптом виставлена на продаж.
  Нічого цього у новині нема.