Геннадій Корбан
Геннадій Корбан

Голова Новомосковської районної державної адміністрації Павло Селіхов, якого призначив Президент Петро Прошенко, не має морального права займати цю посаду і повинен бути люстрований. Про це у Facebook заявив екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан, який разом з народним депутатом Андрієм Денисенком особисто поїхав у Новомосковську РДА, щоб підняти питання люстрації її керівника, передає УНІАН.

«Зі своїм другом Андрієм Денисенком, народним депутатом, зараз будемо проводити люстрацію того ублюдка з Партії регіонів, якого призначили головою райдержадміністрації указом Петра Олексійовича Порошенка», – зазначив Корбан. Він додав, що таким чином він і Денисенко продемонструють метод прямої демократії. Про результати цієї ініціативи Корбан пообіцяв проінформувати найближчим часом.

Нагадаємо, що громадські активісти Новомосковського району виступали категорично проти призначення Селіхова, оскільки він причетний до фальсифікації результатів багатьох виборів на території району. Вони направили відкритого листа голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резніченку із закликом вжити необхідних заходів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ