Пеле
Пеле офіційно визнаний «Кращим футболістом ХХ століття»

Бразильський футболіст Пеле подав до суду на Samsung за використання його двійника в рекламі телевізорів. В якості компенсації спортсмен має намір відсудити у південнокорейської компанії 30 мільйонів доларів, пише Lenta.ru.

Позов був спрямований до федерального суду американського міста Чикаго (штат Іллінойс) на початку березня. У скарзі вказано, що в жовтні 2015 року компанія опублікувала в газеті The New York Times рекламу, в якій використала двійника 75-річного футболіста.

При цьому переговори про використання образу спортсмена в просуванні продукції Samsung були припинені в 2013 році. Компанія отримала відмову на використання образу Пеле.

У рекламі не згадували ім’я Пеле безпосередньо, але був зображений чоловік «дуже схожий» на футболіста, уточнив адвокат Фред Сперлінґ. Крім того, двійник виконує фірмовий удар Пеле під назвою «ножиці».

Нагшадаємо, що Пеле (справжнє ім’я Едсон Арантіс ду Насименту) визнали «Кращим футболістом ХХ століття». Це звання йому присудила футбольна комісія ФІФА. Міжнародний олімпійський комітет назвав його найкращим спортсменом ХХ століття. Бразилець залишається рекордсменом за кількістю світових чемпіонських титулів – він тричі чемпіон світу з футболу (1958, 1962, 1970 роки).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ