hyundai-elantra-08
Через проблеми з підвіскою Hyundai відкликає з американського ринку майже 30 тисяч автомобілів

Південнокорейський автовиробник Hyundai оголосив про відкликання 27,7 тисячі автомобілів у Сполучених Штатах Америки через ризик сольової корозії, яка може спричинити поломку пружин передньої підвіски, повідомляє Прайм.

«Відкликанню підлягають моделі Hyundai Elantra, вироблені з листопада 2010 р. по березень 2011 р., а також Hyundai Sonata, випущені з грудня 2009 р. по лютий 2010-го. Зазначені автомобілі зареєстровані у 21 штаті США», – йдеться в повідомленні.

Як ідеться в документах головного управління з безпеки дорожнього руху США, дорожня сіль, яку застосовують проти обмерзання, здатна роз’їдати пружини передньої підвіски автомобілів. У такому випадку пружини можуть зламатися, що може призвести до проколу шин і значно підвищить ризик ДТП. «У компанії повідомили, що власників проблемних автомобілів буде сповіщено, дилери безкоштовно замінять пружини. Початок відкликання планується на 30 листопада», – резюмує видання.

Наголошується, що повідомлень про ДТП, пов’язаних з подібними недоліками в автомобілях Hyundai, поки що не надходило.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, про інший, більш масштабний, «дизельний» скандал у галузі автовиробництва: 8 жовтня директор американського представництва німецької компанії Volkswagen Майкл Горн вибачився перед Конґресом США за коригування компанією тестів на вміст шкідливих речовин у вихлопах авто та заявив, що шокований масштабами шахрайства.

15 жовтня Федеральне відомство з автомобільного транспорту (KBA) Німеччини розпорядилося почати примусове відкликання мільйонів автомобілів із дизельним двигуном, вироблених концерном Volkswagen.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ