Пак Кин Хе
Пак Кин Хе загрожує імпічмент

У Південній Кореї набирає обертів корупційний скандал за участі вищих чиновників країни, зокрема, і президента країни Пак Кин Хе, передає NEWSru.com.

Адміністрація президента визнала, що в грудні минулого року закупила 360 таблеток віагри і непатентовану версію ліків від порушення ерекції. Тим самим у канцелярії глави держави підтвердили викриття, зроблені раніше опозиційним парламентарієм.

В АП стверджують, що ліки придбали для лікування гірської хвороби помічників президента та інших службовців під час поїздок південнокорейського лідера в травні 2016 року в Ефіопію, Уганду та Кенію, столиці яких розташовані на висоті від 1 до 2 км над рівнем моря. Втім, жодна з таблеток не була використана.

Південнокорейські лікарі іноді призначають препарати того ж класу, що й віагра, альпіністам, оскільки вважається, що вони ефективні для лікування гірської хвороби.

Як відомо, Пак Кин Хе загрожує процедура імпічменту через масштабний корупційний скандал. В ході розслідування з’ясувалося, що глава республіки дозволила своїй близькій подрузі Чхве Сун Сіль втручатися в державні справи, а також використовувати свої зв’язки з вищим керівництвом країни для особистого збагачення.

У Сеулі проходять масштабні марші з вимогою відставки президента: акції збирають сотні тисяч людей. Пак Кин Хе принесла публічні вибачення, проте заявила, що йти з посади не збирається.

Тим часом Адміністрація президента Південної Кореї повідомила, що міністр юстиції республіки йде у відставку, передає ТАСС.

«Міністр юстиції, а також старший радник президента Чхве Чже Ген подали прохання про відставку на початку тижня, – повідомили в Блакитному будинку. – Глава держави поки що не ухвалила рішення щодо їхнього прохання».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ