Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування»
Онищенка підозрюють у причетності до оборудок із газом ПАТ «Украгазвидобування»

Оголошеному в розшук та підозрюваному в розтраті державних коштів депутату Олександру Онищенку в червні-серпні 2016 року нарахували та виплатили з бюджету 52,275 тис. грн на виконання депутатських повноважень. Про це повідомив керівник відділу з протидії корупції Центру «Ейдос» Гліб Каневський, передає Українська правда.

«Також депутат-утікач встиг прихопити з собою зарплату за перший місяць літа. За період роботи з 1 червня по 4 липня цього року Онищенко отримав 14,499 тис. гривень заробітної плати», – зазначає він.

Таким чином Онищенко, перебуваючи у розшуку, примудрився за літо отримати з бюджету понад 66 тис. грн.

В апараті наголошують, що в інші літні дні до вересня включно зарплата не виплачувалася. Допомога з тимчасової непрацездатності чи щорічна відпустка також не нараховувалась та не виплачувалась.

Каневський також оприлюднив запит до апарату Верховної Ради.

acf2885-222225 липня з народного депутата Олександра Онищенка Верховна Рада зняла депутатську недоторканність, Рада дозволила його затримання й арешт, однак він чкурнув до Австрії.  Ще до ухвалення рішення парламентом виїхав у Росію.

Народного депутата звинувачують в організації схеми з перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами. За попередніми даними, державі було завдано збитків на рівні 3 мільярдів гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ