Онищенко Олександр
Олександр Онищенко хоче відпочити

Член парламентської групи «Воля народу» Олександр Онищенко, якого підозрюють у створенні злочинної групи, що завдала державі 3 млрд гривень збитків, подав заяву про надання йому оплачуваної відпустки. Копію документа розмістила на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Уявіть собі: депутат в бігах Онищенко написав… заяву про відпустку! Перевтомився…. і КЗОТ гарантує йому, бідаці, відпустку», – пише вона.

Згідно з документом, написаним на ім’я спікера Андрія Парубія, Онищенко просить надати йому щорічну оплачувану відпустку з 25 липня по 5 вересня. Документ датований 20 липня.

«Попросила парламентських юристів і знавців регламенту надати консультацію, що робити в такій ситуації?», – повідомила перший віце-спікер.

13882441_1053241271430352_1317899638593516655_nНагадаємо, що наступна сесія Ради відкриється 6 вересня.

Як повідомлялося, 22 червня НАБУ та САП викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

5 липня з народного депутата Олександра Онищенка Верховна Рада зняла депутатську недоторканність, Рада дозволила його затримання й арешт, однак він чкурнув до Австрії.  Ще до ухвалення рішення парламентом виїхав у Росію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ