Apple допоможе своїм користувачам знайти людей зі схожим способом життя
Apple допоможе своїм користувачам знайти людей зі схожим способом життя

Корпорація Apple заявила про створення нової соціальної мережі для користувачів «яблучної» продукції. Автори соцмережі вже отримали патент на її розробку, повідомляє «РБК-Україна».

За словами розробників майбутньої соціальної мережі, метою її створення є зближення людей, що мають спільні інтереси. Так, мережа буде збирати інформацію з ґаджета про переміщення людини, її покупки, історію пошуку та встановлені додатки, а потім пропонувати користувачеві поспілкуватися з людьми, які живуть поруч з ним і мають схожі інтереси.

У житті це може виглядати так: пристрій відслідковує, що людина щонеділі ходить в одне й те саме місце. Завдяки різним додаткам мережа встановлює, що це місце, наприклад, тренажерний зал. На основі отриманої інформації користувачеві пропонують познайомитися через мережу з іншими відвідувачами тренажерного залу і створити з ними соціальну групу, у якій можна буде обмінюватися миттєвими повідомленнями і створювати зустрічі. При цьому розробники наголошують, що користувач зможе виконувати усі доступні дії анонімно.

Зазначимо, що це не перша соціальна мережа від Apple. У 2010 році корпорація вже презентувала мережу під назвою «iTunes Ping», яка дозволяє користувачам iOS дізнаватися про нові альбоми та концерти своїх улюблених виконавців, а також знаходити друзів зі схожими музичними вподобаннями.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ