Користувач має самостійно активувати функцію повернення листа
Користувач має самостійно активувати функцію повернення листа

Компанія Google додала у свій поштовий сервіс Gmail опцію скасування відправки електронних листів. Тепер користувачі пошти можуть відкликати відправлений лист протягом від 5 до 30 секунд, вибравши відповідний часовий проміжок у налаштуваннях облікового запису.

В офіційному блозі компанії повідомляється, що після того, користувач натискає кнопку «Надіслати», у верхній частині екрану з’являється жовтий прямокутник, і Gmail пропонує скасувати відправку. Скористатися опцією можна протягом того відрізка часу, який користувач попередньо обрав у налаштуваннях. При цьому скасовані листи зберігаються у теці «Чернетки». Принцип дії повернення надісланих повідомлень дуже простий – Gmail не надсилає повідомлення, а утримує лист у системі протягом обраного часу, даючи користувачеві шанс внести зміни. Якщо у цей момент браузер зупинить свою роботу або зникне інтернет-підключення, лист буде надіслано.

Для того, щоби скасувати відправку листа з мобільного пристрою, користувачеві буде потрібно встановити спеціальний додаток Inbox. У стандартному додатку Gmail і на мобільній версії опція доступна не буде.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ