Двоє користувачів iPhone7 заявили про вибух своїх гаджетів
Двоє користувачів iPhone7 заявили про вибух своїх гаджетів

Користувачі iPhone7 повідомили вже про два випадки вибухів нових гаджетів – передає ТСН.

Перший випадок стався ще під час транспортування смартфона покупцеві. Користувач під ніком kroopthesnoop опублікував у Мережі фото обгорілого гаджета. Він заявив, що йому доставили смартфон у такому стані.

Пізніше було оприлюднено фото ще одного iPhone 7, пошкодженого зсередини. На думку експертів, проблеми зі смартфонами нової моделі є окремими випадками. Дефект не міг зачепити всю серію гаджетів. Судячи з фото другого пошкодженого телефону, загоряння не було, оскільки дисплей не уражений полум’ям. Батарея просто «здулася», це часто трапляється з дефектними акумуляторами в пристроях Apple.

Відповідно до зображення на фото, помітно, що екран відійшов від задньої кришки і проблема явно полягає у компонентах, які знаходяться всередині смартфона. Невідомо, що могло статися, оскільки численні краш-тести довели високу міцність смартфона.

Додамо, фото з пошкодженими iPhone 7 так швидко поширилися в ЗМІ через історію, яка сталася з Samsung Galaxy Note 7 – смартфони Galaxy Note 7 не раз вибухали і загорялися під час підключення гаджета до зарядного пристрою, унаслідок чого компанія зазнала шалених збитків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ