Користувачі iPhone7 заявили про вибух своїх гаджетів

Двоє користувачів iPhone7 заявили про вибух своїх гаджетів
Двоє користувачів iPhone7 заявили про вибух своїх гаджетів

Користувачі iPhone7 повідомили вже про два випадки вибухів нових гаджетів – передає ТСН.

Перший випадок стався ще під час транспортування смартфона покупцеві. Користувач під ніком kroopthesnoop опублікував у Мережі фото обгорілого гаджета. Він заявив, що йому доставили смартфон у такому стані.

Пізніше було оприлюднено фото ще одного iPhone 7, пошкодженого зсередини. На думку експертів, проблеми зі смартфонами нової моделі є окремими випадками. Дефект не міг зачепити всю серію гаджетів. Судячи з фото другого пошкодженого телефону, загоряння не було, оскільки дисплей не уражений полум’ям. Батарея просто «здулася», це часто трапляється з дефектними акумуляторами в пристроях Apple.

Відповідно до зображення на фото, помітно, що екран відійшов від задньої кришки і проблема явно полягає у компонентах, які знаходяться всередині смартфона. Невідомо, що могло статися, оскільки численні краш-тести довели високу міцність смартфона.

Додамо, фото з пошкодженими iPhone 7 так швидко поширилися в ЗМІ через історію, яка сталася з Samsung Galaxy Note 7 – смартфони Galaxy Note 7 не раз вибухали і загорялися під час підключення гаджета до зарядного пристрою, унаслідок чого компанія зазнала шалених збитків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ