Руслан Кошулинський
Руслан Кошулинський

Кандидат у міські голови Львова Ігор Васюник, який не пройшов до другого туру виборів, на своїй сторінці у Facebook повідомив, що 15 листопада підтримає висунутого партією «Свобода» кандидата Руслана Кошулинського.

На переконання Васюника, Львову потрібні зміни у промисловій, інвестиційній, транспортній політиці, якісне управління комунальним господарством та власністю громади, демонополізація ринку закупівель та послуг коштом міського бюджету.

«Для цього потрібна заміна управлінської команди на нову, прозора та чесна бюджетна і кадрова стратегія розвитку міської влади. Львову потрібний якісно інший інвестиційний, духовний та культурний клімат. Ми маємо всі шанси стати фінансовим та промисловим центром Східної Європи, а йдемо лише дорогою розвитку барів та ресторанів, підтримки примітивної поп-культури, занедбуючи наші християнські, духовні та національні цінності. 15 листопада львів’яни прийдуть на дільниці, щоб зробити свій вибір. Особисто я голосуватиму за Руслана Кошулинського, бо глибоко переконаний, що Львову потрібні зміни. А без зміни чиновників у Ратуші їх не буде. Новий міський голова однозначно творитиме зміни у Львові. Для мене особисто – цей вибір очевидний», – написав Васюник.

Як раніше повідомляв Інформаційний Акцент, кандидат на посаду мера Львова Дмитро Добродомов заявив, що готовий підтримати у другому турі мерських перегонів Руслана Кошулинського.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ