Астероїд
Інженери хочуть відправити на небесний об’єкт робота

Переобладнати астероїд на космічний корабель планує NASA. Для цього космічна агенція обрала 13 перспективних проектів. Їхня реалізація пов’язана зі зміною існуючої наукової архітектури та впровадженням інноваційних технологій, повідомляє Lenta.ru.

Спочатку інженери пропонують відправити на небесний об’єкт робота. Він має здійснити необхідні перетворення, використовуючи ресурси самого астероїда. Згодом людство використовуватиме його в своїх інтересах.

Двовимірні апарати можуть обертатися навколо тривимірних об’єктів. Таким чином вони очистять простір поблизу Землі і захистять супутники від космічного сміття.

Ініціативу вчених підтримав Інститут передових досліджень NASA. У ході першої фази фіналісти отримали по 100 тис. доларів. Якщо проекти будуть успішними, у ході другої фази учасники отримають по 500 тис. доларів.

Нагадаємо, Інститут передових досліджень обирає та підтримує перспективних дослідників з 2011 року. Як кажуть експерти NASA, більшість пропозицій учених наразі занадто фантастичні, однак їх можна буде реалізувати у майбутньому.

Читайте: НАСА знайшла на Плутоні айсберги (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ