Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Я зараз вкотре «посцю на ікону», але є у мене відчуття, що уся ця гучна історія з Надією Савченко – добре розіграний спектакль з якимись наступними актами і діями.

Ну, є у мене чуйка на усяку фальш, яка мене ще жоднодо разу на зраджувала. Спочатку вивезли її у рашку і «розкрутили», одну з багатьох полонених, до рівня національної героїні. Причому одразу, чи не з першого дня. Без сумніву, з участю російських спецслужб у співавторстві з українськими і якимись ще.

Могли її «зламати», позбавити усяких контактів? Без сумніву. Ну, от до кого ще пускали родичів, була така увага? Чи є рівнозначною вона, член ВР і Євроструктур (нехай і формально) тим двом у***кам, на яких її обміняли? Ні.

Значить, або чимось ще «торгонули», або, як казав, є якийсь план. І чому тих «гру»шників не витягли на гучний суд із залученням іноземних ЗМІ? Бо усі й так усе знають, але «роблять вигляд», бо обісрались з Будапештським договором.

Також я поцікавився, хто така і чим займалась Савченко раніше? Без сумніву, сильна особистість. Та я дуже сумніваюсь, що достатньо мудра, щоби нею не маніпулювали, чи, щоби бути корисною у політиці. Вона або буде якимось каталізатором, навколо якого згуртуються певні сили, або тихо зійде у небуття після кількох хитрожопих підстав, організованих челяддю кренделя. Технології для цього напрацьовані ідеально.

Звісно, усі мріють отримати її у свої ватаги – і БПП, і «Батьківщина», та з її поведінки виглядає, що у неї зовсім інше в голові. Цікаво, що буде далі.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ