Костя МісюраЗаплановае, роздуте до істерики ходіння меншин. Сім тисяч(!!!) мусорні охороняють тих «найцінніших для країни». Ті, хто в колоні… Ну, що з них узяти? Такими народились. Дратує публічне, галасливе, нав’язливе виставляння своєї ненормальності усім у пику, ніби їм хтось щось забороняє, чи садять у тюрму, як за часів «розвиненого» совка. Живуть своїм, відмінним життям, у своєму світі, де природним є те, що огидне для більшості.

А от, хто справжні брудні, смердючі п****аси, так це уся ота ватага політиків, що припхалась поторгувати своїми мерзотними хльобальниками. Проститутки, які аж до дрижання в колінах пнуться сподобатись тим, хто з-за кордону все це науськує і запихає гроші за резинку трусів найзапопадливішим.

Не ті, хто в колоні, а саме ця гидота шкірить зуби і лізе пиками у всі камери та об’єктиви, щоб іх, саме їх, а не отих дурників учасників помітили, запам’ятали, оцінили. Саме ці потаскухи усім своїм виглядом пнуться показати, що і сраку підставлять, і, аж до копрофільства ладні вдатись, аби ж їх помітили.

Для натовпу цих смердючих тварюк байдуже, що в країні війна, що за лічені години до їхнього балагану загинуло десять воїнів. У них, бачте, «празднік» та їм усім те до сраки. У буквальному, в даній ситуації, сенсі.

Дежавю, уже було. І не ті, хто в колоні, а згадана мразота втішалась парадом, коли в Іловайську знищували цвіт нації. Є у мене велика підозра, що не без їхньої участі. Зараз, сьогодні командир загиблих воїнів просить людей вийти на центральні площі міст і хоча б поставити свічки за душі загиблих ЗА НИХ. Та я дуже сумніваюсь, що прийдуть і поставлять. Хіба, одиниці.

Стрічка новин: футбол, пі****си, літо, пиво, дачі, грибочки, кішечки, собачки і десь аж після цього…

Коло замкнулось. Усе цілком логічно. Яка яблуня, такі q яблука. Треба бачити речі такими, як вони є, як би боляче не було це усвідомлювати.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ