Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Зараз у мене, мабуть, полетить каміння, та, знаєте, життєвий досвід. Доводиться довго про щось мовчати, переважно, з надією «та, можливо, це у мене емоційне, а мо’ з часом зміниться». Та ні, поточний аналіз і прорахунок уже мають достатньо, щоби робити висновки.

Була у «Правому Секторі» Яроша така Анна Мегель, речник. Трохи поспілкувались, те, се. Але варто мені було виказати гостренько так, критику, як посипались бурхливі обурення, враз відфрендилась і забанила. І знаєте, коли я зрозумів, що «кіна не буде»? Коли пристрелили, як собаку, Сашка Білого. З заламаними за спину руками, «розірвав собі на грудях одяг і прицільно, прямо в серце», як писали звіт убивці. За кілька днів до цього він сидів поряд з Ярошем, з ще якимись грізного і серйозного вигляду людьми, один з засновників ПС. І що?

Відомо хто: мусорня, посіпаки, наймані убивці, зондеркоманда. Убили нахабно, «для науки». І не ховались, а залишили тіло на загальний огляд: «Дивіться, що ми зробимо з тими, хто проти нас рипнеться». І що ж «побратими»? Та НІ-ЧО-ГО. Обісрались тихо, але гучно походили по вулицям «Начувайтесь!», натовп прийшов попрощатись, спічі біля могили. Все. НІХТО не покараний, ніякої помсти. А, так? Далі більше.

Почли висмикувати і пакувати по тюрмах. Знову промови, крики, ходіння… О, та ви ж геть вівці! І вже без усяких там озирань. Ну, прийдуть, погорлянять під судом чи СІЗО і все. Якісь гопи з урками на Закарпатті побили Хорвата, одного з лідерів ПС. ГОПОТА, Карл! Прискакала мусорня, запхали у тюрму, суд. Звіряче побитий, а його ще й судять. Ні, не тих, хто побив, а його і ще кількох. Знову крики, заклики прийти, «виказати обурення», «показати наше ставлення». І гидко, і боляче, і вже, аж смішно. Довгенько «боролись», челядь у погонах; «уламали, ідіть уже». Знову, ніякої помсти, ніяких наслідків. Читаю –Хорват призначений другою особою у ПС. Це вже кумедно, хлопці. Я на вас копійки не поставлю. І ми сподівались, що ці люди «покінчать з олігархією» і «зламають систему». Згадав Дагестан. Там мало не щодня, попри звірячі репресії, вивозять холодних «командіровочних».

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ