Костя Місюра
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Щойно з психами і нервами від мене відгородився ще один відомий блогер, а саме Дмитро Різниченко. Він почепив у себе відео, як якісь персонажі «покарали» туриста з рашки, якогось писаку, що ображав наших воїнів, Україну, пхався зі своїм шовінізмом і рускаміром.

Як сам «турист» казав, «я сподівався, що мені за мої діяння можуть і ножа в печінку встромити, тому їхав з великим острахом». Але те, як з ним вчинили в Києві, у нього викликало лише сміх і цілком заслужені кпини на адресу «карателів». Коротше, його облили кефіром і дали легенького підсрачника (можете подивитись).

Діма це описав, як «люта кара» і «грізне попередження». Я довго сміявся. Більше було схоже на дружню водохрещу і це було явно на камеру, «ось дивіться, які ми рішучі та сміливі і як ми вчиняємо з ворогами нації». Ну, я, звісно, не промовчав і доповнив, що треба було ще по-звірячому на нього плюнути, вчинити несумісну з життям образу, тицьнувши дулю і навіки збезчестити, нелюськи жорстоко, садистськи заголивши сідниці.

Рятуючи реноме лідера, Різниченко, якось, недоречно театрально, аж кумедно вибухнув образами на мою адресу і рішуче «забанив». Я все ж встиг сказати про насипання солі на причинне місце. Сміюсь ще дужче, бо ці карателі пнуться стулити якусь партію. З такими «акціями» її почесним головою має бути містер Бін з Англії.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ