Костя Місюра
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Парад? У мене тепер кожне таке ходіння намертво пов’язане з Іловайськом, де полягла тисяча українських воїнів. Де у «зеленому коридорі порошенка» убивали цвіт нації. Воно щось там бубоніло про «підступність і непорядність раша зольдатен». А вже за місяць шкірило зуби і тиськало ратицю їхньому плюгавому царьку. Тоді, у 14му, саме добровольці сяк так озброєні і як зуміли волонтери, у чому попало одягнені, зупинили розповзання тої чуми. Поки у них за спинами ховались триста тисяч мусорні та усяких дармоїдів.

Так, у мене немає сумніву, що саме добровольці «поламали пасочки» договорнячкам. І ще – хто його знає, що там планувалось під ковдрою. Можна було взяти і Луганськ, і Горлівку, і спокійно втримати Дебальцеве. Про це є безліч свідоцтв учасників тих подій. Ні, не повернули. Бо війна – дуже вигідна річ для купки бариг. Хто ж буде топтатись на Хрещатику? Здебільшого, усяка вгодована челядь, якісь «потєшні» держохорони, випхають курсантів… За совковою традицією на якусь тумбу повилазить мразота, що жере зі столу кожного громадянина та ще й цупить з кишені і буде «торгувати ї***ами» з виглядом, що це для них усе це дійсвто, це саме їх так старанно потішають та забавляють холопи. Так от на тому параді мали б йти добровольці. У перших колонах. Не підуть. Бо уже по тюрмам, убиті, чи під слідством, як айдарівці, чи торнадівці. От коли саме вони разом з волонтерами очолять парад, отоді й посвяткуємо.

І ще: серед них має йти Президент (не це свиняче хайло) і керівництво держави: теж з добровольців, майданівців і армійців, які проливали кров за свою країну, а не напихали «будки» у броньвиках охорони попід панськими парканами.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ