Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Пам’ятаєте, я якось писав — як, колись у вільний час, ще в Україні, частенько прибирав сміття у дворі двох «хрущоб», які стояли буквою «Г». Поліетиленовий мішок, «піка» і маленький віник, хвилин 10-15.

Це викликало нездорову реакцію у більшості мешканців: «Ти ж лікар, а не двірник чи прибиральник». Це в їхніх очах було чимось «недостойним». Хоча там бігали і мої, і їхні діти. Жбурнути «бичок», чи обгортку — ні, а прибратись — «фі».

Поїхали в Канаді днями на ферму за м’ясом. Невеличке містечко, фактично село. Люди масово вийшли прибирати придорожні кювети та долину місцевої річечки — куди усяка свинота понакидала пеперові стаканчики з-під кави, якісь пакети, пляшки.

Буденна, звична справа. Для них усіх.

Сьогодні по TV наскочив на програмку — де отой головоріз із «Діскавері», який відгризав гадюці голову, заколов дику свиню і з’їв пацюка, спокійно ходив уздовж якогось потічка у своїй рідній Англії. Цей колишній спецназівець, солдат Іноземного легіону — який виживав і в джунглях і в пустелі — дбайливо прибирав із потічка ті самі пляшки та пакети. А був він там для того — щоби «засіяти» його раками.Не вигребти останніх, аби зжерти з півасіком. А саме допомогти їм там прижитись.

Робив він це не за гроші й не один.

Дивлюсь я на «бурштиновий апокаліпсис», на звірячу вирубку лісів. І жахаюсь тої прірви, яка нас розділяє. Прірва саме отут. А вже потім «найбідніші у Європі» та «уряд ворюг і шахраїв».

Бурштиновий Апокаліпсис на Рівненщині та Волині
Бурштиновий апокаліпсис на Рівненщині та Волині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ