Костя Місюра
Костя Місюра, блогер

От і випливло, навіщо роздули бренд «Савченко» і з такою помпою привезли. Дурній козі видно, що це сумісна «операція» пуцина-рошена. Треба, мовляв, миритись і з сепарами, і з росіянами, от і наша героїня так думає і «наш призідєнт» шкірив зуби та ручкався з х**лом.

Я ж усе більше погоджуюсь, що «Мауглі» –найвлучніше, що про неї сказали. «Ми з тобою однієї крові», як той усім «парив». А не хочеш сходити на якесь найближче кладовище, Надя? А їх по всій Україні…

З КИМ миритись?! Майже 90% того звіринця підтримують пуцина і його криваві замашки. Від «кримнаша» обсирались практично всі. Я чудово знаю ЗАГАЛЬНІ настрої переважної, майже тотальної більшості тих тварюк. Гидка виразка «імперської болячки» старанно щодня посипається сіллю, професійно роздовбується нігтями «кісєльових», їх щодня переконують, що втрата інперії це «трагічна помилка історії», болюче приниження, яке треба за всяку ціну виправити, чого б то не було варте. Їм щодня і в школах, і в ЗМІ вдовбують, що «рассія» – це не «огризок», що зараз, а колишній совок, інперія разом з Польщею і Фінляндією. І лише знову усіх загарбавши, ситуація повернеться до «норми», що це усе «руській мір», який у них «укралі» усякі пєндоси і вороги.

Лунає «там багато адекватних людей». Насправді, жалюгідні пара процентів, які аж ніяк не впливають на загальні настрої. На 90% то натовп орків, які в істеричній люті харкають слиною «убівать хахлов» і лізуть на Донбас. Орки, де за «похоронні» «молчать!» гроші видирають одна одній очі жінки і матері убитих «іхтамнєтов» і нишком їх загрібають, як собак, бо «так надо».

Миритись? У такій ситуації я не не бачу й натяку на якесь замирення і усім своїм єством бажаю їх фізичного знищення та розшматування того гадючого кубла. Лише оце НОРМАЛЬНО стосовно тих, хто припхався убивати нас на нашу землю.

Миритись лише повернувши Донбас і Крим, відбудувавши все, що зруйнували і все, що вкрали. Плюс репарації та усім постраждалим та їх дітям. На довгі роки, роки наперед. І то, може, наступне покоління… А Надя?… Все, «нуль». За пару тижнів. У курінь до «козака Гаврилюка», пліз.

Джерело: Kosta Misoura

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ