Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Скіко понаписували про занепад держав. І все доколупуються, «какжиштаг»? Так от я лише трохи подовбався у цьому питані й бачу, що усю цю тему, про яку пишуть книжки, можна висловити у форматі невеличкого фейсбучного допису.

Найяскравіший приклад – Рим. Щойно синки сенаторів масово стають сенаторами, а синки генералів генералами, це – початок кінця. Бо для пропихування своїх розбещених, нічим не видатних діточок треба мати цілий механізм зі слухняної адміністрації, суддів, потрібно мати усякого штибу кримінал і спецслужби, які б усували тих, хто розуміє і відкрито цьому опирається, чи публічно висловлює невдоволення і демонструє загрози. На фінансове забезпечення такого стану потрібні «темні», непідзвітні гроші і все більша частка економіки ховається у темряву. Сімейні та кланові «спадкові» державні посади і служби – це ракова пухлина, метастази якої неодмінно прикінчать державу. Лише питання часу. Як не станеться революції, яке змете на якийсь час усе це лайно.

На якийсь час, поки у революціонерів не підростуть свої діточки та онучеги. Я це бачив давно і знаєте, що спонукало мене це написати? Синочег генерала Грицака, командира псюрні Банкової, сбу («У» тут геть недоречне уже) «дивним чином» опинився у підрозділі прокуратури, який контролює законність дій сбу. Все. Далі вже нікуди.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ