Костя Місюра
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

От не хотів, уже скільки разів намагався не згадувати взагалі той звіринець на північному сході. Та лізуть же без мила, виродки. Що там брехало їхнє плюгаве «нашевсьо»? «Ми, русскіє, і самі б перемогли Гітлера у війні». Ну, те, що воно плюнуло на могили усіх «не русскіх», це, як звинуватити курку, що сере, де попало.

Поцікавився, чим саме б воно перемагало? Уже в листопаді 1941 року через спеціально окупований для ції мети Іран, США і Велика Британія переправили 3 тисячі тон військових вантажів. Лише у одному листопаді. І лише через Іран. Уже навесні 1942-го року постачання становили в середньому 80-90 тисяч (!) тон на місяць, а в другій половині 1943 – до 200 тисяч тон на місяць. Оце оборона Москви, Сталінград і Курська дуга. Постачання йшло через Північне море, Тихий океан і Сибір, також по північному морському шляху влітку.

А тепер масштаби і кількість. Літаків – 22 тисячі, танків – 12 тисяч, вантажівок, легендарних «Студерів» – МАЙЖЕ 400 тисяч! Легкових і «Джипів» – понад 50 тисяч. Практично, 2/3 металу для виробництва танків, отих Т-34. УСЮ ВИБУХІВКУ для снарядів і бомб, майже усі кольорові метали і увесь порох для набоїв, 2 тисячі локомотивів для перевезення цього усього, 105 кораблів і 7 тисяч двигунів для кораблів, 4,5 МІЛЬЙОНІВ ТОН ПРОДОВОЛЬСТВА! Більше мільйона тон станків і обладнання. Ну, і «ягідка на тортік» – 260 МІЛЬЙОНІВ гудзиків. І це ще далеко не все.

Для більшої показовості: довжина фронту була 2 тисячі кілометрів. Так от одних лише «Студобекерів» по 200 на кожен кілометр. 200 (!!!!) НА КІЛОМЕТР.
А знаєте, скільки літаків було у Люфтваффе у 1943-му? 20 тисяч. Американці більше дали, ніж їх було у німців.

І ці невдячні брехливі тварі пнуться «ми б і самі».

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ