Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

День смерті Сталіна. 2016-й. Росія. Натовп. Тисячі. Несуть квіти.

Здох невідомо як, лежав обісцяний, боялись зайти. Кажуть, якби вчасно кинулись, то можна було врятувати. Страх і смерть — два стовпи, на яких була вибудувана сатанинська імперія.

Ті стовпи сягають столітя вглиб. Царство смерті й жаху. Жах, який пронизував усіх до кожної клітинки. Жах та інстинкт виживання, який спотворював, ламав, виїдав до кісток людські почуття, розуміння доброти, справедливості, честі.

Єдиний шлях вижити — робити так і те, що велять. Оббрехати і спровадити на смерть батька, застрелити брата, заморити голодом матір, щоби самому пожити ще хоч трохи. А завтра такі ж «настукають», набрешуть на тебе й ти підеш услід.

Канонізація Невського — вірного слуги хана. Це він вирізав і спалив вільний Новгород. Вільних не має бути. Це вони в складі орди нищили нашу Русь. Це їхній Іван Третій потішався садистськими забавами, вирізаючи цілі древні родини, цілі міста, а після Казані усі вони отримали оте «касаб» (арабською) —«психопат-убивця, зарізяка».

Як і психопат Петро Перший, який власноручно страчував повсталих стрільців, у них «великий». У Європі теж кати були, але мешкали вони за межами міст. У містах з ними жити було ганьбою для громадян.

Нелюдська, нічим немотивована жорстокість, приниження і насолода стражданням. Людина — ніщо. Цінність, як у собаки. Та й то, якщо не породиста. Готовність іти — куди хан, цар, вождь вкаже, і здихати, як собаки, за Орду. Сьогодні хоронять убитих, як собак; тишком, запхавши у рот пачку рублів матерям та жінкам. «Нас баяліс».

Триста років із нас намагались зробити таких самих. Знищенням десятків мільйонів кращих — тих, хто не був такими, як вони. Ні, ми не стали такими ж, але скалічені майже всі. Бо лише скаліченій нації на шию могли видертися і всидіти ті, хто сидить там зараз.

Чи одужаємо?

5 березня 2016 року москвичі несуть квіти до пам'ятника Йосипу Сталіну в Москві
5 березня 2016 року. Багатотисячний натовп москвичів вшановує пам’ять тирана
Плакат зі Сталіним повісили 5 березня в Москві на зупинці біля Павелецького вокзалу. Міська влада назвала це «хуліганством» і оперативно зняла його
Путіну приготуватися? Невідомі вивісили цей баннер 5 березня в Москві на зупинці біля Павелецького вокзалу. Міська влада назвала це «хуліганством» і оперативно його демонтувала

БЕЗ КОМЕНТАРІВ