Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

За силою вражень останніми днями це СБУ. Яке це лайно зараз! Не Мішико, не страсті по Трампу, а мерзенні, брехливі пики з свинячими, бігаючими оченятами якихось «речників». Я дивився на ті службові хайла і слово «Служити» асоціювалось з собачкою, яка скаче на задніх лапах, підстрибуючи і вимахуючи хвостиком. Ці, хто за визначенням мали б займатись «безпекою України», виродились у челядь Банкової.

Челядь, посіпаки і холуйня, що напружує хвости у демонстрації слухняності, відданості та готовності кусати кого завгодно, на кого з вікна їм тицьнуть товстим розкоханим пальцем «Кусі». Якісь гидкі, смердючі шмарклі на тему «хто проти нашого хазяїна, той ворог держави і посібник пуцина». Воно там плямкало губами про «деструктивність інспірованих путіним протестів» і геть ні слова про те, хто обібрав державу на мільярди, хто зробив Україну найзлиденнішою у Європі та світі, хто під ковдрою і за спинами народу, топчучись у калюжах крові, мутить гешефти з ворогом. Бо тим брехливим рилам дають укусити краденого «скоромного», а як же ж. А це ЇХ ПРЯМЕ ЗАВДАННЯ і у них, наскільки я знаю, є підрозділ захисту економічних інтересів держави, тобто, народу. Народу, який їх утримує, з податків якого їм «відміряють» і який вони, падлюки, ПРИСЯГАЛИСЬ захищати.

Та, як бачу, «приварок» від того, що ще й дограбовують, окрім податків, геть затулив і очі, і совість, і честь. Втисячне повторю старе, як світ: «Революція без крові – це фарс, а ті, хто не доводять її до кінця, підписують собі смертний вирок». У Чаушеску в Румунії була дуже потужна «Секурітате». Так от, під час революції, їх вбивали, як собак, лише за приналежність до тої псюрні. Як я розумію румунів і як їм заздрю. У них усе буде добре.

Джерело: Костя Місюра

БЕЗ КОМЕНТАРІВ