Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

У мене стійке відчуття, що нас тримають за дурників. Насправді, Рашка робить те, що їй дозволяють, а то й, точніше, спонукають «зацікавлені кола». Колишній сесер, що не кажіть, а був супердержавою. Нехай, не першою, але ж був. Була, нехай не найефективніша, але промисловість. Виробляли купу усього, чим ще й зараз стріляють, на чому літають і плавають. Була космічна програма, ракети і все таке. Плюс територія, невичерпні ресурси, кадри, наука і вплив. І він здох. Напрочуд швидко. Що таке зараз рашка у порівнянні з тим монстром? Уламок, не здатний самостійно виробляти геть нічого путнього. Прогодувати себе і то неспроможні. Ні науки, ні кадрів, втрачені цілі галузі промисловості, уся «еліта» живе за кордоном, там же і гроші.

Згадується гітлерівська Німеччина. Правда, тоді німці рвонули дуже серйозно. Та за умови бажання і допомоги Франції та Англії, Чехословаччина цілком здатна була розхерачити вермахт, коли ті полізли у Судети. Не допомогли, хоча не те, що могли, а й зобов’язані були за Версальською угодою. Бо плани були у когось зовсім інші.

Не нагадує це вам Будапештський менорандум? Згаданий совок ганебно просрав війну в Афганістані, незважаючи на всю свою потужність і два мільйони убитих афганців. Зараз рашка пнеться щось довести у Сирії. Кішки-мишки і гра у піддавки там, як мені здається. Вести війну на відстані дуже дорого, а в умовах санкцій і тим паче.

От з Туреччиною цікаво. Поки що не ясно, що там «мутиться», але скидається на новітню «Османську імперію». Звісно, це перший раз трагедія, вдруге це буде фарс, але свою роль вони мають зіграти. Думаю, полізуть у Сирію, Ірак і на Кіпр, де у них «болюча точка». Озброєні та інтегровані стандартами НАТО, вони самостійно з тим усім просто не впораються. В Європі нагнітається нестабільність і вона, схоже, приречена.

Брекзіт Британців є не чим іншим, як виплигування з корабля, який торпедують. Без сумніву, мутиться велика заворуха і переділ світу. А рашка, як і протягом століть, виступить у ролі шпани, яку науськають, воно вихопить ножа та когось ним поранить, почнеться бійка і той гоп вигребе, як і має бути, найбільше. Сподіваюсь, востаннє. Занадто велика територія і ресурси у володінні купки довб***бів, які тому ради дати не можуть, а лише усім створюють проблеми.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ