Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Так от, шановні, слухайте сюди. Міжнародне право визнає Революцію і Повстання, як ПРИРОДНЕ, ЗАКОННЕ право народу, якщо держава чи уряд не виконують покладених народом завдань або діють всупереч бажанню чи інтересам більшості громадян.

І коли я кажу, що СИЛОВЕ усунення ватаги офшорних ворюг та їхньої челяді у мантіях і одностроях від влади є законним правом народу, то не треба з мене робити екстреміста і якогось «підбурювача» та перелякано озиратись. Я лише нагадую ВАШЕ ПРАВО. ЗАКОННЕ!

Офіційно у 2015 році з України виперли 15 мільярдів доларів, які заробили ім ВИ, ШАНОВНІ, на вкрадених У ВАС підприємствах, побудованих ВАШИМИ батьками і дідами. Чи продали щось з надр, які належать НАРОДУ УКРАЇНИ. Це більше, ніж позичили у МВФ.

То чи має право пограбований народ припинити це злодійство силовим шляхом? МАЄ! І абсолютно законне, що б там не скиглила усяка холуйня. А ще мені зкидають: «Еге, ти там у себе в Америках та Канадах сидиш і підбурюєш». Деякі занадто полохливі «френди» «на всяк» тут же повтікали: «А ну, як хто подивиться, ХТО у мене у ФБ друзях і що він пише». Ну, то «перо…», як кажуть.

Та у тому ж Голівуді, до речі, одна з найпопулярніших тем – захист людьми себе і закону, коли держава не може впоратися, або її представники стають на шлях беззаконня. Такі люди однозначно позитивні та це – героїка наших днів. Громадяни «валять» і продажних копів, і корумпованих сенаторів, і фбрівців, і црушників під аплодисменти глядацьких залів. Тому я, надивившись, ще раз нагадаю, що геть зневажаю батька, який знаючи, хто і як забив до смерті його дитину, роками маже шмарклі по судам та прокуратурам, шукаючи «правди» і «справедливого покарання».

А ще мені гидкі самогубці, які «не витримали знущань» і теліпається обісцяне на мотузку замість вчинити так, як треба. Якщо вже жити немає змоги, то хоч помри, як вільна людина з честю, прихопивши тих, хто заробив.
Як хто боїться таких дописів, то не тримаю нікого.

 Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ