Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Іноді, коли чекаю, поки жінка закінчить роботу, проглядаю раша-макулатуру, навалену в кутку. Пролистав адаптовану «Комсомольську правду». Сміх крізь бажання проблюватись. Сміх, коли читаю «нариси» з життя у Києві та Україні. Голодуха, п’янь і скажені фошізди. Пересипане «є там і нормальні люди». Ну, які «нормальні», то вже звісно.

Далі «неописуємий» фотозвіт, «хода до свята перемоги» у Торонто. Одні й ті ж пики. Роками. Перехожі та загал витріщали очі на цей пафосний балаган-карнавал, не вдупляючи, що це за фріки в пялодках і гімнастьорках. Іхали машини, до невпiзнанності обліплені картинками орденів, наклейками прапорів і нерошийп…ірукав отут, у Канаді «На Берлін». Підвезені дрючки з чорнобілими фотками «дєдиваївалі» часів другої світової запихали у руки кожному, усіх обмотували і декорували «колорадами», тому виглядало це аж занадто строкато і геть не по-воєнному.

В районі Батарст і Шепард і трохи на північ є кілька будинків для літніх людей, де чималенько з «совка». Там же, у сусідньому парку, і зібрались. Ну, стареньким розвага, тусовка, згадати молодість, а кому і «фотоотчот». Кількість святкуючих була, звісно, безбожно прибрехана до «кількох тисяч». На фотках упізнав і групу бабушок маразматично-істеричного спрямування. Востаннє цю «зондеркоманду» нацькували на концерт Макаревича. Вони бігали по фойє, бризкаючи слиною, репетували завчені прокляття і тягали ганчірки та картонки з якоюсь ватною гидотою.

На вулицях галасливе «ядро» усіх ватних перформансів складає кілька десятків трохи молодших активістів, які, без сумніву, розписують бабло спонсорів. На власні очі бачив цей табунець горлопанів торік, які хороводили біля парламенту Онтаріо «Врятуйте народ Донбасу». Половина з них були «пригружені» «Раша стандартом». Одна з протестувальниць хутко здерла одяг і топлес кинулась у запальний танок, комбінацію «Яблучка» і «Ламбади». Вираз обличчя пояснював, що вона вже десь далеко, не тут, не з нами. Двоє поліцейських швидко підскочили, накинули куртячок і потягли у свою машину. Вона пручалась, але на півдорозі заснула прямо на руках копів.

Вата – вона і в Америці вата. Людьми їх назвати, якось, язик не повертає.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ