Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Коли я кажу про варіант силової зміни влади, то багато хто з жахом викрикує «Це громадянська війна!», «Ти хочеш крові!», «Цього джина не зупинити!».

Війни не буде. Війна, це коли є протибочі сили. У сьогодняшній ситуації весь упирятник, що зараз сидить в урядовому кварталі та на місцях, сидить на валізах, я знаю про це достеменно і з різних джерел. У всіх до одного є пашпорти і громадянства, за кордоном УЖЕ є маєтки, УЖЕ натоптані мільйонами офшорні рахунки, їхні діти там, сім’ї там. Найменша загроза – і вони усі миттю дриснуть туди. Їм немає і найменшого сенсу тут помирати, чи за щось боротись. Вони тут, поки їм дозволяють красти. Це їх єдиний сенс тут сидіти.

Як палахконе, вони випхають свою дурну челядь, яку справно та сито годують зараз. Та челядь їм потрібна лише, щоби стримали натовп, поки вони добіжать до літаків. Найдурніші з тієї челяді після втечі хазяїв рипнуться «захопити владу»  чи «навести лад», але будуть враз знищені. Ну, звісно, вони там стулять «уряд в екзині», за них підпишуться ті, в чиї банки вони витягають накрадене, та то все скороминуче. Розумніші багтії вмить підтримають і стануть на бік повсталих. І таких, повірте, буде достатньо.

Це ті, хто має реальні виробництва і бізнеси. Вони теж уже втомились від упиряцького беззаконня, хоча й «розкручувались» самі на беззаконні. Швидко буде змінено увесь суспільний договір між бізнесом, державою і громадянами так, щоб усіх це влаштовувало. Майдан показав, що в українців є величезний потенціал до самоорганізації. Не треба усе малювати так трагічно, лякати та лякатись. Так, будуть і «тріски летіти», без цього не буває, але інакше з болота на дорогу не вибратись.

P.S. Є ще варіант, що ті, в чиї банки витягли награбоване, зовсім не зацікавлені, щоби хтось прийшов і те забрав.

Джерело: Костя Місюра

БЕЗ КОМЕНТАРІВ