Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Дуже негарні думки з приводу подій у Туреччині. Торік дивився фільм «Лозоходець» з Расселом Кроу. Сумісне виробництво Австралії, Турції та ще когось там. Про події першої світової війни. Галіполі. Звісно, турки там виключно позитивні та прозвучала тужлива фраза: «Колись ми з греками були одним народом».

Ну, усі ми знаємо, як саме вони були «одним народом» і скільки крові грекам та їхнім друзям коштувало виборсатись з тих обіймів. Ми теж знаємо, що це таке «ідіний народ». Знаємо, як навертали в іслам боснійців, вирізавши усих чоловіків. У Себії і досі є стіна, викладена з відрубаних голів сербів. Я нітрохи не мав ілюзій щодо «демократичності» турків. Тут вони дуже схожі з московитами, а в дечому ще й їх переплюнуть. Відносини Туреччини та Росії зараз розвиватимуться за сценарієм сесесер-Німеччина 30-х років. Роль Польщі має зіграти Сирія. Найімовірніше, її поділять. Це ставить хрест на газовій трубі з Катару та Аравії до Європи, що на руку пуцину. Але дивовижним чином і Штатам, які пропонують свій скраплений газ за нижчими цінами та ще й термінали для його прийому безкоштовно побудують. Економічно Європі куди вигідніше купувати саме їхній, а не путінський.

Ердоґан уже почав небезпечну і, потенційно, смертельну гру у «великих османів». Зупинитись він уже не зможе, йому просто не дадуть. Цікаво змістились акценти. Зараз, на цей момент, виглядає, що х**ло отримав блискучу перемогу над НАТО. І Босфор тепер дещо в іншому світлі. Втім, дуже невизначено, куди це «вивезе» з часом. Одне добре, що події перемістились з України на південь, а роль України, як бар’єра, тепер значно виросла.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ