Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Я думав, де ж у Криму беруть воду? На даний момент, я так зрозумів, з водою великих проблем немає. А все тому, що 1/5 стоку Дніпра йшла у кримський канал. Десятиліттями. Кубічний кілометр води щороку. Крим, буквально, заливали прісною водою, яка, нарешті, почала накопичуватись у верхніх шарах ґрунту і «продавила» донизу засолену і солону, навіть утворивши підземні резервуари. Лише після цього у Криму стало можливим вирощування зернових, садів і виноградників.

От цю воду і висосують із землі зараз. Вистачить її на кілька років. Після цього усе повернеться до первісного стану. Звісно, жодної промисловості та с/г там уже не буде. Населення змушене буде втікати. Залишаться лише військові бази і трохи придатних умов на вузькій смужці на півдні. Все. Буду цинічним, але, коли звідти повтікає уся та завезена скрєпна вата, то це лише плюс. Українці можуть повернутись на материк і пересидіти десь біля родичів, поки загнеться рашка. А загнеться вона, без сумніву. Варто подивитись на числа і показники. На жаль, це не станеться уже завтра, але, десь, тоді, коли закінчиться вода, закінчуться і усі резерви Мордору.

Втім, є й інші, не настільки оптимістичні варіанти. Найгірший – це очевидне небажання Заходу конфліктувати з Китаєм. Китай ніколи не полишав планів «відновити контроль над тимчасово неконтрольованим Сибіром». Більш ніж очевидно, що рашка за жодних умов не зможе втримати Китай проти цих планів. Усі комунікації ідуть вздовж китайського кордону і варто китайцям просунутись на сто кілометрів на північ, щоби, фактично, цей план здійснити. У них для цього є перевага у сто разів, як мінімум. Останній демарш з публічним, показовим приниженням Обами продемонстрував усім, що вони вже можуть собі це дозволити. Тому, боюсь, може бути форсоване відновлення совка, як противаги Китаю.

Джерело: Kosta Misoura

БЕЗ КОМЕНТАРІВ