Протистояння котів та собак
Протистояння котів та собак

На думку дослідників, суперництво з кішками зіграло злий жарт для багатьох видів сімейства псових. Котячі виявилися краще пристосовані до процесу добування їжі. Свої висновки щодо причини вимирання давніх собак озвучили науковці з Швеції, Швейцарії та Бразилії, пише Nacked Science.

Вони вивчили півтори тисячі скелетів собак, які належали 120 вимерлими видами. Раніше дослідники вважали, що всі ці тварини стали жертвами зміни клімату. Між тим, як виявилося, 40 видів псових вимерли після того, як в Північній Америці оселилися кішки, що прийшли з Азії.

Виживання того чи іншого виду хижих ссавців залежить від їх здатності здобувати собі їжу. Коти і собаки конкурували за їжу і територію. Представники сімейства котячих виявилися краще пристосовані, і поступово кількість собак скоротилася. Зараз на території Північної Америки проживає лише дев’ять видів псових.

Ці висновки (якщо припустити, що вони вірні) є хорошим підтвердженням теорії еволюції Чарльза Дарвіна. Згідно якої, вимирання видів і утворення нових пов’язані, насамперед, з конкуренцією різних живих істот, а не з змінами клімату або іншими факторами.

Читайте: У США живе собака, що «харчується» ґумками для волосся

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ