онкохворий
В Україні більше мільйона хворих на рак

В Україні налічується понад 1 мільйон осіб, які страждають на онкологічні захворювання. Такі дані наводить директор Національного інституту раку Олена Колесник, передають Українські новини. За її оцінками, це дуже велика цифра, крім того, в 70-80% лікування вимагає застосування променевої терапії.

Чоловіки в Україні більше схильні до онкологічних захворювань, ніж жінки. За даними Колесник, кожен третій-четвертий чоловік і кожна п’ята жінка перебуває в зоні ризику з розвитку ракового захворювання. При цьому Колесник зазначила незадовільний стан матеріально-технічної бази медичних установ, які займаються лікуванням онкологічних захворювань: «У нашій країні від 60 до 90% медичного обладнання перебуває в дуже незадовільному стані».

Раніше ВООЗ повідомляла про зростання кількості онкологічних захворювань через алкоголь, куріння й ожиріння. За прогнозами організації, кількість нових випадків раку може в найближчі 20 років, до 2032 року, збільшитися на 70% майже до 25 млн на рік. Половині з цих випадків можна запобігти, оскільки вони обумовлені способом життя, – йдеться у Всесвітній доповіді щодо раку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ