температурний рекорд
Липень 2015 визнаний найспекотнішим місяцем з кінця ХІХ століття

Липень цього року визнано найспекотнішим місяцем в історії метеоспостережень з кінця ХІХ століття. Про це повідомили в NASA і Метеорологічному управлінні Японії, передає DT.UA.

Дослідження річних кілець дерев, кернів льоду і коралових утворень в океані показали, що температура на Землі нині є найвищою, принаймні, з 2000 р. до н. е.

Згідно з даними NASA, в липні цього року середня температура перевищила попередній рекорд липня 2011 року на 0,02 градуси за Цельсієм. У NASA наголосили, що кожен місяць першого півріччя потрапив у четвірку найспекотніших в історії.

Цього літа в кількох країнах погода була наскільки спекотною, що її жертвами стали десятки людей. Так, у Єгипті від спеки померли 92 людини. В Японії за тиждень жертвами аномальної спеки стали понад 30 осіб. Крім цього, від спеки померли сотні людей в Індії та Пакистані.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 серпня в Києві було зафіксовано історичний температурний рекорд – стовпчики термометрів показали +34,7 градусів за Цельсієм. Дане значення побило попередній рекорд 1931 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ