Тім Кук
Кук повідомив, що Apple продала мільярдний iPhone

Компанія Apple минулого тижня продала мільярдний айфон. Про це повідомив її глава Тім Кук, повідомляє Медуза.

«Минулого тижня ми подолали чергову важливу віху – продали мільярдний iPhone. Ми ніколи не ставили собі за мету заробити більше від усіх, але завжди прагнули робити кращі продукти, які впливають (на світ, – ред.)», – сказав Кук.

Заяву про те, що продажі смартфонів Apple ось-ось повинні досягти мільярда примірників 24 липня написала газета Financial Times. Видання повідомило, що за підсумками третього кварталу фінансового року оголосять про продаж 40 мільйонів айфонів (в опублікованому пізніше звіті йдеться про понад 40 мільйонів), і на кінець червня кількість проданих айфонів досягне 987 мільйонів.

При продажу в середньому 13 мільйонів примірників на місяць, мільярдний айфон мав бути проданий в останній тиждень липня, написало видання.

Водночас, згідно із черговим звітом, квартальна виручка Apple продовжила падіння і склала 42,3 мільярда доларів – на 15 відсотків нижче, ніж за аналогічний період минулого фінансового року. Продажі айфонів також впали на 15 відсотків. У минулому кварталі компанія повідомила про падіння квартальної виручки вперше за 13 років.

Як відомо, Apple випустила перші смартфони iPhone в 2007 році. В кінці січня 2016 року стало відомо, що зростання продажів стало найнижчим за всю історію продажів.

Варто зазначити, що станом на січень 2016 року, чисельність населення Землі складає близько 7,3 мільярда осіб. Таким чином, кожен сьомий житель планети користується айфоном.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ