біженці
Понад 1 млн. вимушених переселенців перетнули кордон з Європою морем

ООН констатує антирекорд серед кількості біженців у світі. Кількість людей, які вимушено залишили своє місце проживання у результаті воєнного конфлікту, досягла найвищих показників за всю історію. Про це повідомляє агентство ООН у справах біженців, передає Бі-Бі-Сі.

За даними ООН, на кінець 2015 року 65,3 млн. людей були біженцями, особами, які подали прохання про отримання притулку, або внутрішньо переміщеними особами. За минулий рік їх кількість зросла на 5 млн. осіб.

Таким чином, біженцем є приблизно кожна 113-а людина на планеті, наголошують в ООН. При цьому половина всіх біженців – вихідці із Сирії, Афганістану й Сомалі.

Торік близько 35 тис. біженців прибули до Європи сухопутним шляхом, ще понад 1 млн. вимушених переселенців перетнули кордон з Європою морем, повідомляє Міжнародна організація з міграції. Інші агентства називають значно більші цифри.

Найкращим місцем для більшості мігрантів залишаються багаті північні країни, наприклад Німеччина або Швеція.

Незважаючи на те, що проблеми біженців в Європі перебувають у центрі суспільної уваги, 86% переселенців отримали притулок в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, зазначають в ООН.

Найбільша кількість клопотань про надання притулку отримала Німеччина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ