shheplennya
Експерти кажуть, що вакцинація українців зазнала катастрофічної деградації

Експерти попереджають, що українці вразливі до більшості важких захворювань, зокрема таких небезпечних, як дифтерія, правець і поліомієліт, пише gazeta.

Причина полягає в тому, що кожна п’ята українська сім’я свідомо уникала щеплень. Таким чином, протягом десяти останніх років вакцинація українців зазнала катастрофічної деградації.

За словами експерта ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Катерини Каращук, в українців сформувався своєрідний культ недовіри до вакцинації, продовжувати цю хибну практику стає дуже небезпечно. З іншого боку, відсутність вакцин у достатній кількості зумовлює багато неприємних запитань до МОЗ.

Як повідомляв Інформаційний акцент, британський професор Девід Солсбері під час візиту до України застеріг, що нашу державу може накрити епідемія кашлюку та кору.  Причиною катастрофи може стати передусім відмова батьків від щеплень та відсутність вакцин протягом кількох років.

Нагадаємо, 24 жовтня в Кабміні пообіцяли підвищити рівень вакцинації українців. Зокрема, віце-прем’єр-міністр Павло Розенко підкреслив, що завдяки залученню до закупівель вакцин за кошти держбюджету, в даний час у регіони доставлено понад 90% закуплених препаратів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ