Екс-регіонали використовують партію влади як «кришу» для повернення у владу, пише Бондар
Екс-регіонали використовують партію влади як «кришу» для повернення у владу, пише Олег Бондар

Президентська партія «Блок Петра Порошенка» прихистила у своїх лавах екс-«регіоналів». Із 139 нардепів у Раді 17 – поплічники Януковича. Про це пише DT.UA.

З 377 депутатів обласних рад від «БПП» 84, тобто 22%, – колишні члени «Партії регіонів», зазначає автор матеріалу Олег Бондар. За його словами, він спирався на дані з 20 областей. Інформація щодо Донеччини й Луганщини відсутня, а ще в трьох областях – Львівській, Івано-Франківській та Волинській – екс-«регіоналів» у списках «БПП» не виявлено.

«Якщо спробувати позначити точки найщільнішого співробітництва нової влади з представниками старої, то п’ятірку лідерів очолили Дніпропетровська та Одеська області, де половина депутатів «БПП» в облрадах – колишні «регіонали»: 7 із 14 і 11 із 22 депутатів відповідно», – наголошує автор.

2
З 377 депутатів обласних рад від «БПП» 84 – колишні члени «Партії регіонів»

«Рясна» присутність колишніх «регіоналів» і в Черкаській обласній раді (38%, 7 депутатів із 18), Харківській (30%, 6 із 20) Хмельницькій (29%, 5 із 17) та Чернігівській (25%, 3 із 12).

«Як бачимо, вчорашні використовували партію влади як «кришу» для повернення у владу не лише на сході», – зауважує Бондар.

«Станом на кінець січня поточного року до керівництва міських, районних і обласних рад обрано 260 депутатів від «БПП». З них 55 (21%) – колишні «регіонали», які пройшли під прапором президентського блоку. Це означає, що сьогодні кожний п’ятий місцевий керівник від «БПП» – екс-«регіонал». Як тут знову не процитувати Петра Олексійовича: «Нові обличчя, нові люди – це те, що зараз характеризує нашу країну…», – резюмує автор статті.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ